Оформление заказа

Звертаємо вашу увагу: на покупців нашого магазину поширюються всі права, передбачені Законом "Про захист прав споживача".

Ви можете оформити замовлення двома способами.

  • з допомогою "Корзини" безпосередньо в магазині (способ описан ниже)
  • по телефону.

Заказ за допомогою «Корзини» дозволяє Вам повністю контролювати процес. Вказавши Ваш e-mail і пароль, які Ви вибрали при реєстрації, Ви отримаєте доступ до складу Вашого замовлення. Ви можете контролювати отримання нами оплати, виправку замовлення до Вас, дату отримання замовлення, історію всіх попередніх замовлень.


Оплата

У нашому магазині Ви можете оплатити товар будь-яким зручним способом, вказаним нижче:

  • Наличный расчет;
  • Оплата картою на сайті.

Доставка

Доставка по м. Київ: 199 грн.

Наш кур'єр доставить замовлення за вказаною адресою в будні з  11:00 до 20:00 . У суботу кур'єрська доставка здійснюється з 11:00 до 17:00 (за умови наявності товару на складі).
Після попереднього дзвінка оператора, кур'єр додатково зв'язується для попередження про виїзд за адресою доставки (орієнтовно за 20 хвилин).

Швидка доставка по Києву.
Ця послуга доступна виключно для замовлень в межах Києва та гарантує швидке отримання. Вартість послуги швидкої доставки становить 349 грн . За додатковою інформацією звертайтесь до наших операторів.
 

Кур'єрська доставка здійснюється до под'езда .

Доставка за межі Києва здійснюється за додатковими тарифами (уточнюйте в оператора). 

Відправка замовлення по Україні
Доставка здійснюється "Новою поштою". Оплачується товар накладеним платежем у відділенні "Нової пошти" у Вашому місті. Адресу найближчого до Вас відділення можна переглянути на сайті " Нової Пошти "

Після відправки замовлення Ви отримаєте SMS-повідомлення, в якому буде вказаний номер товарно-транспортної накладної. Для отримання замовлення, помимо номера ТТН, Вам необхідно буде пред'явити документ, що посвідчує особу, а в разі, якщо вартість посилки перевищує 5 000 грн — додатковий ідентифікаційний код.
 

Во время транспортировки товара ответственность за его безопасность несет транспортная компания. Настійно рекомендуємо уважно розглядати товар при отриманні.
У разі виявлення зовнішніх пошкоджень упаковки товару не приймайте товар і не платіть за нього. Необхідно скласти акт відмови, вказуючи в ньому виявлені пошкодження, і додатково проінформувати менеджера інтернет-магазину.

Вся техніка перед відправкою перевіряється на працездатність, комплектність і надёжно упаковується.

Більш детальну інформацію про умови доставки та тарифи Ви можете уточнити у наших менеджерів або на сайті транспортної компанії:  novaposhta.com.ua .